خانه / ریتالین / بعد از مصرف ریتالین چه اتفاقی می افتد؟

بعد از مصرف ریتالین چه اتفاقی می افتد؟

ریتالین چیست؟

ریتالین یک داروی محرک با ماده موثر متیل فنیدات می‌باشد که به صورت قرص روکش دار یا پچ‌های پوستی استفاده می‌شود. اثرات مثبت این دارو برای بیماری‌هایی از جمله بیش فعالی (اختلال کم توجهی-بیش فعالی یا ADHD) و حمله خواب (Narcolepsy) به اثبات رسیده است. در بیماری ADHD فرد بیمار (اغلب در کودکان) به علت کمبود ماده‌ای شیمیایی به نام دوپامین (Dopamine) در مغزشان با مشکل عدم تمرکز مواجه هستند. در این افراد استفاده از ریتالین می‌تواند به استفاده بهینه‌تر مغز از دوپامین موجود کمک کرده و در نتیجه منجر به افزایش تمرکز در این افراد شوند.

 

(ريتالين) اغلب براي بهبود كارآيي، كاهش خواب و ايجاد سرخوشي مورد استفاده قرار مي گيرند. به همين دليل متأسفانه اين ماده به عنوان تقويت کننده حافظه و تسهيل کننده يادگيري توسط دانشجويان و جوانان در موقع امتحانات و همچنين توسط رانندگان کاميون که خواهان بيداري و توجه طولاني مدت هستند مورد سوء مصرف قرار مي گيرد. همچنين به علت اينكه آمفتامين باعث بي اشتهايي مي شود برخي افراد از انواع آن به صورت خودسرانه در درمان چاقي استفاده مي کنند.

بعد از مصرف ریتالین چه اتفاقی می افتد؟

بعد از مصرف ریتالین چه اتفاقی می افتد؟

دست کم در ابتدای مصرف ریتالین مانند سایر محرک ها، ریتالین می تواند اثرات لذت بخش زیر را ایجاد کند:

  • افزایش هوشیاری و فعالیت
  • نشاط و شادی مفرط
  • سرکوب اشتها
  • پرحرفی

ریتالین اغلب به عنوان داروی هوشیاری توسط افراد بمنظور بهبود عملکرد آنها در مدرسه مورد استفاده قرار می گیرد. با این وجود هنوز اثبات نشده که برای کسانی که ADD و یا ADHD ندارند، این دارو چنین تاثیری داشته باشد. در طول زمان، به عنوان تحمل و وابستگی، استفاده از ریتالین بطور مداوم بیشتر می شود و مطمئنا عملکرد تحصیلی مصرف کنندگان نه تنها افزایش نمی یابد، بلکه ممکن است آنها عملکرد اصلی خودشان را هم بر روی این دارو ببازند.

 

مقاله ها در مورد خرید قرص ریتالین:

خرید قرص ریتالین

 

درباره ی حسینی

خانم حسنی فروش قرص ریتالین اصل 09225622140 حسینی با ما تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

فواید قرص ریتالین برای بزرگسالان

  فواید قرص ریتالین برای بزرگسالان   ریتالین از جمله مهمترین داروهایی است که مبتلایان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با حسینی کلیک کنید