خانه / ریتالین / بروز مشکلات قلبی از عوارض ریتالین

بروز مشکلات قلبی از عوارض ریتالین

بروز مشکلات قلبی از عوارض ریتالین

 

بروز مشکلات قلبی از عوارض ریتالین

 

 

کارشناسان در بررسی جدید خود هشدار دادند که، ریتالین ( یک نوع از داروی تجویز شده برای کودکان مبتلا به اختلال‌های کم توجهی-بیش‌فعالی ) بروز مشکلات قلبی را در آنان به دنبال دارد

خرید ریتالین

خرید قرص ریتالین

خرید قرص مودافینیل

عوارض ریتالین بر قلب

گروهی از متخصصان از استرالیا، کانادا و کره جنوبی در بررسی انجام شده دریافته اند که داروی ریتالین که در درمان کودکان مبتلا به اختلال‌های کم توجهی-بیش فعالی تجویز می‌شود می‌تواند به سلامت قلب آنان آسیب وارد کند.

در این بررسی آمده است، داروی ریتالین در دوماه نخستی که به کودک و نوجوان مبتلا به این اختلال داده می‌شود، افزایش احتمال نامنظم شدن ضربان قلب بیمار را به دنبال دارد.

متخصصان در این بررسی، تعدادی کودک و نوجوان مبتلا به اختلال کم توجهی-بیش فعالی که داروی ریتالین مصرف می‌کردند، مورد مطالعه قرار دادند. این مطالعه نشان داد، ۶۰ درصد آنان در دو ماه نخست شروع مصرف این دارو، با نامنظم شدن ضربان قلب روبرو شده‌اند. همچنین این خطر در سه روز نخست مصرف این دارو بالاتر بوده‌ است.

به گزارش نیچر ورلد نیوز، با وجود نتایج بدست آمده متخصصان اظهار داشتند: این یافته خیلی نگران کننده نیست. چرا که خطر جدی مشکلات قلبی-عروقی در کودکان مبتلا به اختلال کم توجهی-بیش فعالی ناچیز است.برای دریافت اطلاعات بیشتر به خواندن مطالب بعدی ادامه دهید. نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت دیدگاه ارسال نمایید.

درباره ی mahtab

مطلب پیشنهادی

فواید قرص ریتالین برای بزرگسالان

  فواید قرص ریتالین برای بزرگسالان   ریتالین از جمله مهمترین داروهایی است که مبتلایان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با حسینی کلیک کنید