خانه / ریتالین / خطرات مصرف ریتالین قاچاق در بین دانشجویان

خطرات مصرف ریتالین قاچاق در بین دانشجویان

خطرات مصرف ریتالین قاچاق در بین دانشجویان

رئیس انجمن متخصصین دارو سازی ایران گفت قرص ریتالین فقط با ارائه نسخه تحویل می شود و ممکن است قرص هایی که به صورت غیر مجاز در دسترس دانشجویان قرار می گیرد تقلبی یا قاچاق باشد
به گزارش خبر گزاری دکتر مربوطه اظهار کرد هر ساله انجمن متخصصین دارو سازی بالینی ایران همایشی را برگزار می کند و معمولا بیش از ۱۵۰۰دارو ساز و پزشک در آن شرکت می کنند و آخرین دستاوردها و مباحث بروز رادر خصوص دارو درمانی بیماری ها به اشتراک می گذارند.

وی افزود امسال نیز طبق روال همیشه نهمین همایش دارو سازی بالینی ایران و هجدهمین کنگره بین المللی آسیایی دارو سازی بالینی راداریم که درتاریخ ۳۰خرداد تا یکم تیر ماه برگزار می شود ویژگی که امسال این همایش رابا سال های گذشته متمایز میکند همراهی آن با برگزاری هجدهمین همایش ACCP است. این همایش، یک کنفرانس آسیایی داروسازی بالینی است که توانستیم برای اولین بار با جلب موافقت و متقاعد کردن برد تخصصی آن در سطح آسیا، برگزاری آن را با نهمین همایش دارو سازی بالینی همزمان کنیم.

رئیس انجمن متخصصین دارو سازی بالینی ایران ادامه داد: این همایش به صورت بین المللی برگزار می شود و درصددیم بتوانیم با متخصصین و انجمن های مشابه و هم عرض خودمان در کشورهای آسیایی و به تبع آن با کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی ارتباط علمی برقرار کنیم.

خطرات مصرف ریتالین قاچاق در بین دانشجویان

خرید قرص ریتالین

خرید قرص مودافینیل

خطرات مصرف ریتالین قاچاق در بین دانشجویان

کشور ما در میان کشورهای آسیایی تجربیات بسیار خوبی را در زمینه دارو سازی بالینی دارد که میتوانیم ضمن بهره مندی از تجربیات سایر کشورها، تجربیات خودمان را نیز به آنها منتقل کنیم.
در این همایش در کنار سخنرانیها و کارگاههای تخصصی که برگزار خواهدشد، نشست هایی نیز با اعضای برد انجمن داروسازی بالینی آسیا خواهیم داشت که هماهنگی هایی انجام شود تا در آینده همکاریهای بیشتری را در زمینه های علمی داشته باشیم.

همانند سالهای گذشته مباحثی که در این کنگره برگزار میشود شامل مباحث متنوعی در خصوص دارو درمانی بیماری های شایع نظیر بیماریهای قلبی، بیماریهای اعصاب و روان، بیماریهای گوارشی، بیماریهای عفونی و بیماریهای روماتیسمیاست. علاوه بر این، برخی کارگاههای تخصصی ویژه متخصصین دارو سازی بالینی نیز برگزار خواهد شد.

رئیس انجمن متخصصین دارو سازی بالینی ایران در خصوص مصرف ریتالین توسط دانشجویان ، گفت: ریتالین از آن دسته از داروهایی است که صرفا در داروخانه های منتخب که توسط معاونت های غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی انتخاب میشوند باید توزیع شود و بیماران برای دریافت آن پس از تشکیل پرونده در معاونتهای غذا و دارو نیازمند ارائه مدارک و مستندات نظیر نسخه و مدارک شناسایی به داروخانه هستند.

داروخانه ها این دارو را به صورت سهمیه ای دریافت میکنند و می بایست طبق نسخه ای که به آنها ارائه شده دارو را به بیمار تحویل دهند. به این ترتیب ریتالینی که به صورت غیر مجاز در دسترس دانشجویان قرار میگیرد منشاء و منبع مشخصی ندارد . ممکن است واردات قاچاق داشته باشد و یا نمونه تقلبی و یا داروی اصلی توسط سوداگران بیمار نما از چرخه توزیع قانونی خارج و راهی بازارهای غیر مجاز شود. در هر صورت، مصرف خودسرانه این دارو میتواند علاوه بر ایجاد وابستگی در افراد، عوارض متعددی بویژه بر سیستم قلبی عروقی و سیستم عصبی مرکزی و رفتارهای اجتماعی آنها بگذارد.

 

درباره ی حسینی

خانم حسنی فروش قرص ریتالین اصل 09225622140 حسینی با ما تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

معرفی بهترین روش های ترک اعتیاد به قرص ریتالین

 معرفی بهترین روش های ترک اعتیاد به قرص ریتالین   آیا ترک ریتالین نیز مانند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با حسینی کلیک کنید