خانه / ریتالین / چطور ریتالین اصل را از تقلبی شناسایی کنم؟

چطور ریتالین اصل را از تقلبی شناسایی کنم؟

چطور ریتالین اصل را از تقلبی شناسایی کنم؟

آیا داروی متیل فنیدات (Methylphenidate) ساخت ایران بهتر از ریتالین است ؟
سلام و خسته نباشید به آقای دکتر یک درخواستی داشتم اگر امکانش هست مشخصات ظاهری داروی ریتالین البته اصلش و هم قلابیش رو تو سایت بذارین اگر امکانش بود عکساشو بزارین مثلا قرصی که رو ورقش نوشته ritaline ritalna rital آیا اصل هستن یا نه کلا یه مطلبی در این رابطه بذارین ممنون

چطور ریتالین اصل را از تقلبی شناسایی کنم؟

جواب دکتر

دوست عزیز حدود ۱۰ سال است من انواع ورقه های اصلی و تقلبی ریتالین را جمع آوری کرده ام و حتی قرص را توزیع میکنم
باور کنید آنچه در بازار است حتی آنهایی که از داروخانه های معتبر و با نسخه تهیه شده اند اکثرا تقلبی به نظر میرسد و اثرات خوبی در درمان اعتیاد به مخدر شیشه دارد.
مهارت جعل جعبه و ورق ریتالین اکنون آنچنان بالا است که خود من ترجیح میدهم برای کسی دیگر ریتالین تجویز نکنم و به آن بسنده کرده ام که از فرم ایرانی به نام متیل فنیدات ( Methylphenidate) استفاده کنم.
موضوع جالب در این است که به نظر میاید ریتالین چه اصل و چه تقلبی دارای موادی است که اثرات اتروپینی زیادی دارد و برای ترک اعتیاد معتاد به شیشه مناسب نیست.
چندین بیمار من که برای ترک به آنها ریتالین اصل داده بودم به علت ایجاد گیجی و توهم از مصرف آن خودداری کردند اما زمانی که ریتالین آنها را با متیل فنیدات (Methylphenidate) جایگزین کردم به خوبی به آن جواب داده و درمان شدند .
به شما پیشنهاد میکنم دست از سر ریتالین بر دارید و همان ریتالین وطنی را استفاده کنید که بسیار سالمتر است و اعتیاد چندانی هم ندارد
قیمت هر بسته صد عددی متیل فنیدات (Methylphenidate )در بازار آزاد حدود ۵۰ تا ۶۵ هزار تومان است و بسیار بهتر از ریتالین های اصلی و تقلبی در درمان اعتیاد به مواد محرک و مسائل دیگر عمل میکند.

خرید قرص ریتالین

خرید قرص مودافینیل

درباره ی حسینی

خانم حسنی فروش قرص ریتالین اصل 09225622140 حسینی با ما تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

معرفی بهترین روش های ترک اعتیاد به قرص ریتالین

 معرفی بهترین روش های ترک اعتیاد به قرص ریتالین   آیا ترک ریتالین نیز مانند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با حسینی کلیک کنید