خانه / خرید قرص ریتالین / خرید قرص ریتالین

خرید قرص ریتالین

 ریتالین چیست؟

متیل فنیدات (به انگلیسی: Methylphenidate) که بیشتر به نام تجاری آن، ریتالین (به انگلیسی: Ritalin) شناخته می‌شود، از ترکیبات مشابه امفتامین‌ها است؛ که برای درمان افسردگی، نشانه‌های نارکولپسی، و برخی از مبتلایان اختلال کم‌توجهی – بیش‌فعالی تجویز می‌شود.

ریتالین یک محرک از خانواده آمفتامین‌ ها است که باعث ترشح دوپامین و نهایتاً سرخوشی بدون دلیل می‌شود. و ظاهراً مغز فرد مصرف کننده گزارشی مبنی بر خستگی بدن و نیاز به خواب را درک و دریافت نمی‌کند. و فرد می‌تواند با کمبود خواب تا مدتی دچار مشکل نشود. در حالی که این بی‌نیازی به استراحت، کاذب است و همین کمبود استراحت منجر به پرخاشگری در فرد می‌شود. به طور کلی، اگر ریتالین مطابق دستور پزشک مصرف شود، برای افزایش تمرکز و کاهش خواب‌آلودگی مفید است، اما تاثیری در کاهش اضطراب ندارد. حتی ممکن است، اضطراب‌زا نیز باشد. عوارض کلی مصرف آن علاوه بر اعتیادآور بودن، ایجاد روان پریشی است. ترکیبات این دارو اشتراکاتی با داروهای محرکی، چون کوکایین، حشیش و اکستازی دارد؛ بنابراین مصرف نادرست و خودسرانه آن می‌تواند فرد را مستعد اعتیاد به محرک‌های خطرناک کند. بسیاری از زنان و دختران در اثر تبلیغات سالن‌ها و باشگاه‌های ورزشی این قرص را به عنوان یک داروی لاغری مصرف می‌کنند.

خرید قرص ریتالین

خرید قرص ریتالین

جهت خرید قرص ریتالین اصل کمپانی نوارتیس در تمامی نقاط ایران با شماره ۰۹۲۲۵۶۲۲۱۴۰ تماس بگیرید. جهت مشاوره در مورد قرص ریتالین با مشاور شما حسینی ۰۹۲۲۵۶۲۲۱۴۰ تماس بگیرید. خرید آسان و پرداخت درب منزل فقط کافی است با شماره خانم حسینی ۰۹۲۲۵۶۲۲۱۴۰ تماس بگیرید.

 

خرید قرص روبیفن

خرید قرص روبیفن متیل فنیدات

با توجه به نایاب شدن دارو ریتالین امکان خرید قرص روبیفن متیل فنیدات وجود دارد. این قرص دقیقا شابه ریتالین بوده و محصولی از کمپانی اکتوورکو در کشور اسپانیا می باشد. جهت خرید قرص روبیفن با شماره ۰۹۲۲۵۶۲۲۱۴۰ تماس بگیرید و قرص را سفارش دهید و هزینه آن را درب منزل پرداخت کنید.

 

 

موارد مصرفی ریتالین

ریتالین یا متیل فنیدات بیشتر به عنوان دارویی برای اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) در کودکان شناخته می شود. این دارو با تغییر مقدار خاصی مواد شیمیای طبیعی در مغز اثر می کند. با مصرف آن توانایی فرد برای توجه، تمرکز بر یک فعالیت و کنترل مشکلات افزایش پیدا می کند. همچنین به فرد در بهبود مهارت های گوش دادن و سازماندهی وظایف کمک می کند. یکی دیگر از مصارف دارویی آن جهت کنترل اختلال حمله خواب (نارکولپسی) یا حملات پانیک می باشد.

امروزه مصرف ریتالین توسط دانشجویان و داوطلبان کنکور بسیار ترویج یافته است. آن ها از این دارو برای افزایش تمرکز و بیخوابی استفاده می کنند. این در حالی است که اغلب مصرف کنندگان از عوارض و خاصیت اعتیاد آوری آن آگاهی لازم را ندارند. در واقع اگر شما دچار اختلال بی توجهی و نقص توجه نباشید و سرخود یا به اشتباه این دارو را مصرف کنید، ریتالین به جای تاثیرات مثبت اثرات مخربی بر مغز شما به جای خواهد گذاشت که جبران کردن آن می تواند دشواری های بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد.

مصرف ریتالین

قرص ریتالین را چطور مصرف کنیم؟

قبل از شروع مصرف قرص ریتالین بهتر است راهنمای مصرف دارو را با دقت مطالعه کنید. اگر درباره نحوه مصرف دارو سوالی دارید، با پزشک مطرح کنید.

قرص ریتالین خوراکی است و باید درست طبق دستور پزشک مصرف شود، معمولا ۲ یا ۳ بار در روز. بهترین زمان مصرف قرص ریتالین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه قبل از وعده غذایی است. به هرحال اگر دچار ناراحتی معده هستید، می توانید آن را همراه با غذا یا میان وعده یا بعد از آن مصرف کنید. مصرف دیر هنگام قرص ریتالین در روز ممکن است باعث بی خوابی شود.

قرص ریتالین را به طور منظم مصرف کنید تا بیشترین مزیت را از آن بگیرید. برای اینکه زمان مصرف را به خاطر داشته باشید، همیشه در یک زمان خاص در روز قرص ریتالین را مصرف کنید.

میزان مصرف قرص ریتالین بر اساس شرایط بیماری و نوع واکنش بدن به دارو تعیین می شود. در زمان مصرف قرص ریتالین پزشک شما را راهنمایی خواهد کرد که میزان مصرف را افزایش یا کاهش دهید. به علاوه اگر برای مدت زیادی است که قرص ریتالین مصرف می کنید، مصرف دارو را به طور ناگهانی و بدون مشورت با پزشک قطع نکنید.

قطع ناگهانی مصرف قرص ریتالین ممکن است باعث بروز نشانه های ترک دارو شود، به ویژه اگر برای مدت طولانی و به طور منظم مصرف می شده است. نشانه های ترک دارو عبارتند از افسردگی، فکر به خودکشی یا دیگر مشکلات و تغییرات روحی. برای پیشگیری از بروز نشانه های ترک پزشک مصرف دارو را به تدریج کاهش می دهد. برای جزئیات بیشتر با پزشک خود مشورت کنید و در صورت بروز هر گونه نشانه به پزشک مراجعه کنید.

زمانی که قرص ریتالین برای مدت زیادی مصرف می شود، اثربخشی خوبی مانند قبل نخواهد داشت، بنابراین اگر اثربخشی دارو تغییر کرد به پزشک خود اطلاع دهید.

ریتالین در کودکان پیش فعال

ریتالین در کودکان پیش فعال

اختلال کم توجهی – بیش فعالی یا ADHD یکی از شایع‌ترین اختلالات دوران کودکی است. علائم آن معمولا عبارتند از بی‌توجهی، فعالیت بدنی غیرمعمول و بیش‌فعالی، اما این علائم ممکن است فرد به فرد متفاوت باشد. ADHD در گذشته با اصطلاح ADD شناخته می‌شد که به معنای اختلال کمبود توجه بود. کودکان و بزرگسالان هر دو ممکن است به این بیماری دچار شوند اما علائم آن از دوران کودکی در فرد آغاز می‌شود. در واقع اختلال کم توجهی – بیش فعالی از کودکی آغاز می‌شود و می‌تواند تا بزرگسالی نیز فرد را همراهی کند. کودکانی که دچار این اختلال هستند معمولا بیش از اندازه فعالیت دارند و کسی قادر به کنترل آن‌ها نیست. این رفتارها ممکن است روابط آن‌ها را در مدرسه و یا در خانه دچار مشکل کند. با کمک مشاوره خانواده و کودک می‌توانید راهنمایی و دستورالعمل‌های لازم را برای کودکان دچار این اختلال را از نظر روانشناسان و متخصصان بدانید.

 

 

تداخل دارویی ریتالین

بسیاری از داروها در صورتی که همراه یکدیگر مصرف شوند برای فرد عوارض شدیدی دارند و گاهی بسیار خطرناک هستند. بعضی از داروهای ضد افسردگی در صورتی که همزمان با ریتالین مصرف شوند ممکن است اثرات خطرناکی مانند افزایش فشار خون داشته باشند. بعضی از داروها از جمله داروهای موسوم به سه حلقه ای مورد استفاده در درمان افسردگی در صورت مصرف همزمان با ریتالین ممکن است اثر خود را از دست بدهند. همچنین ممکن است ریتالین اثر داروهای کنترل کننده فشار خون را کاهش دهد و نقش خنثی کننده برای آن ها داشته باشد.

ریتالین و دوپینگ دانشجویان

ریتالین و دوپینگ دانشجویان

امروزه قرص ریتالین به داروی محبوب دانشجویان شب امتحانی شده است. دارویی که عوارض آن هایی بیش از چند ساعت بیدار ماندن برای درس خواندن دارد، اما دانشجویان از آن بی خبرند. متیل فنیدات (Methylphenidate) که بیشتر به نام تجاری آن ریتالین (Ritalin) شناخته می‌شود، از مشتقات گروه آمفتامین‌ها است که برای درمان بیش فعالی، نشانه‌های نارکولپسی و برخی از مبتلایان به افسردگی تجویز می‌شود. از این دارو همچنین در درمان خواب آلودگی مزمن (Narcolepsy) در میان افراد میانسال و کهنسال استفاده می‌شود. مصرف این دارو برای افراد دارای اضطراب زیاد، فشار عصبی، عصبانیت همراه با بی‌قراری، حساسیت مفرط نسبت به دارو، فشار خون بالا، گلوکوم، افسردگی‌های قابل درمان با داروهای ضد افسردگی رایج، تیک‌های حرکتی و کودکان زیر ۶ سال منع می‌شود.

 

 

عوارض ریتالین

با مصرف این دارو ممکن است عصبی بودن، مشکلات خواب، کاهش اشتها، کاهش وزن، سرگیجه، تهوع، استفراغ، و یا سردرد به سراغ شما بیاید. در صورتی که هر یک از این اثرات ادامه یافت یا بدتر شد، فوراً به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید. به یاد داشته باشید که پزشک شما این دارو را بدین دلیل تجویز کرده است که منافع آن را از خطر عوارض جانبی آن بیشتر در نظر گرفته است. بسیاری از افرادی که از این دارو استفاده می‌کنند، عوارض جانبی جدی ندارند.

این دارو ممکن است فشار خون را بالا ببرد. فشار خون خود را به طور منظم چک کنید و اگر نتیجه بالا بود به پزشک خود اطلاع دهید.

به محض اینکه متوجه هر گونه عوارض جانبی جدی شدید به پزشک خود مراجعه کنید، از جمله: نشانه‌هایی از مشکلات جریان خون در انگشتان دست و پا (مانند سرما، بی حسی، درد، و یا تغییرات رنگ پوست)، زخم‌های غیر معمول در انگشتان دست و پا، ضربان قلب/تپش سریع / نامنظم، تغیرات روحی/ روانی / رفتاری مانند اضطراب، پرخاشگری، نوسانات خلقی، افکار نابهنجار، افکار خودکشی)، حرکات کنترل نشده (مانند کشش، تکان دادن)، گفتن ناگهانی کلمات / صداهایی که کنترل آنها سخت است، تغییرات بینایی (مانند تاری دید).

به محض اینکه دچار هر گونه عوارض بسیار جدی شدید به درمانگاه یا بیمارستان مراجعه کنید، از جمله: غش، تشنج، علائم حمله قلبی (مانند درد قفسه سینه / فک /بازوی چپ، تنگی نفس، عرق کردن غیر عادی)، علائم سکته مغزی (مانند ضعف در یک طرف بدن، لکنت زبان، تغییرات ناگهانی بینایی، گیجی)

گهگاه مردانی که (پسران جوان و نوجوان نیز شامل آن‌ها می‌شوند) از این دارو مصرف می‌کنند ممکن است نعوظ دردناک یا طولانی مدت به مدت ۴ ساعت یا بیشتر داشته باشند. پرستار یا والدین نیز باید مراقب این عارضه جدی در پسران باشند. اگر نعوظ دردناک یا طولانی مدت رخ دهد، استفاده از این دارو متوقف می‌شود و فوراً کمک پزشکی دریافت می‌شود، در غیر این صورت مشکلات دائمی می‌تواند رخ دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با پزشک یا داروساز خود مشورت کنید.

یک واکنش آلرژیک جدی به این دارو وجود دارد که نادر است. با این حال، به محض اینکه متوجه هر گونه علائم واکنش آلرژیک جدی شدید به پزشک مراجعه کنید، از جمله: جوش، خارش / تورم (به خصوص در صورت / زبان / گلو)، سرگیجه شدید، تنفس مشکل.

عوارض ریتالین

نکات مهم در مورد ریتالین

 • احتمال اعتیاد و وابستگی به دارو و سوءاستفاده از دارو وجود دارد (بسته به میزان، نحوه مصرف و فرد استفاده‌کننده). اگر چه وابستگی جسمانی به ریتالین همانند مواد مخدری نظیر تریاک و شبه مرفین‌ها گزارش نشده‌است؛ اما پزشکان بر وابستگی روانی و نیاز به افزایش میزان مصرف آن که پدیده تحمل (Tolerance) نیز نامیده می‌شود، اتفاق نظر دارند. از علائم ترک جسمانی و روانی این قرص می‌توان به دردهای عضلانی، خواب آلودگی و افسردگی نام برد.
 • این دارو فقط برای افرادی تجویز می‌شود که سابقه کامل آنها به‌طور دقیق ارزیابی شود.
 • برای بیمارانی با واکنش حاد استرس نباید تجویز شود.
 • در مصرف طولانی مدت دارو، بهتر است آزمایش‌های منظم شمارش سلول‌های خونی، شمارش افتراقی و شمارش پلاکت‌ها نیز انجام شود.
 • در صورت عدم بهبودی پس از یک ماه مصرف، باید دارو را قطع کرد.
 • این دارو نباید برای درمان حالت‌های خستگی مفرط طبیعی، افسردگی و سایکوزها استفاده شود.
 • نیاز به ادامه مصرف دارو باید مرتب ارزیابی شود و در زمان تعطیلات و زمان‌هایی که مصرف آن نیاز نیست، مصرف کاهش یافته یا قطع شود.
 • افزایش درجه حرارت بدن، بی نظمی در ضربان قلب، سردرد و تهوع، افزایش فشارخون و تشنج از عوارض مصرف بیش از اندازه ریتالین است.
 • استفاده از این ماده طبق قوانین جهانی مبارزه با دوپینگ ممنوع می‌باشد.
 • فشارخون، تعداد نبض و بیماری‌های قلبی و عروقی باید به صورت دوره ای و در طول مصرف ریتالین پایش شوند. در صورت وجود هرگونه بیماری قلبی و عروقی یا ابتلا به پرفشاری خون تجویز ریتالین باید با احتیاط صورت بگیرد.

 

 

درباره ی حسینی

خانم حسنی فروش قرص ریتالین اصل 09225622140 حسینی با ما تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

معرفی بهترین روش های ترک اعتیاد به قرص ریتالین

 معرفی بهترین روش های ترک اعتیاد به قرص ریتالین   آیا ترک ریتالین نیز مانند …

۲۶ دیدگاه

 1. درود
  بنده دانشجو هستم
  برای خرید قرص ریتالین ایا مدرک خاصی لازم است؟

  • با سلام خدمت شما دوست عزیز
   خیر مدارک خاصی لازم نیست.
   جهت خرید قرص ریتالین و پرداخت درب منزل با شماره ۰۹۲۲۵۶۲۲۱۴۰ تماس بگیرید.

 2. درود
  هزینه یک ورق چند تومان می باشد

 3. محمد موسوی

  سلام من ریتالین میخوام مشتری میشم خبربدید

 4. سلام من دانشجو هستم تو شهر سمنان زندگی میکنم میخوام یک بسته ۱۰۰تایی ریتالین رو سفارش بدم بی زحمت قیمت ریتالین با هزینه پست به سمنان را لطف بفرمایید با تشکر از لطف شما

 5. سلام این قرص ریتالین روش تاریخ مصرف و نوشته؟ قیمتشم لطفا عرض بفرمایید

  • بله تاریخ مصرف دارد. به دلیل نوسانات ارز جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

 6. ببخشید ریتالین که شما می فروشبد معمولی یا ritalin SA یا ritalin LA ؟ اگه sa یا la دارید من خریدارم

 7. ریتالین SA یا LA دارید؟ این نوعش مدت زمان بیشتری اثر می ذاره

 8. سلام موجود دارین؟؟ خیلی نیاز دارم

 9. من یه بیمار هستم که روزی ۳ عدد باید قرص ریتالین مصرف کنم متاسفانه به دلالیل کاملا روشن وقتی پزشک ۲۰۰ عدد قرص مینویسه داروخانه بعد از گذشت چند ماه فقط ۱۰۰ عدد بهم میده و من مجبوررم بعد ۲ هفته هزینه ویزیت دکتر بدم و یک مراحلی رو طی کنم تا بتونم دوباره قرص بگیرمو این روند رو هر دو هفته باید انجام بدم.خواهش میکنم لطفا با بیماران واقعی تخفیف بدهید .من یه مشتی دایمی هستم اگر تخفیف میدید هر ماه ۱۵۰ عدد لازم دارم

 10. سلام برا سفارش فقط تماس لازمه

 11. سلام نسخه پزشک لازمه؟

 12. با سلام پسر بنده حدود یکساله به دلیل بیماری بیش فعالی تحت نظر متخصص اعصاب و روان هستش و داروی ریتالین استفاده میکنه ولی یک ماهی هست که داروخانه شهری که ساکن هستیم موجود نداره میخواستم در مورد روش پرداخت هزینه دارو سوال کنم آیا میتونم در محل پرداخت کنم یا خیر

 13. سلام ، به جزیره کیش هم ارسال دارین ؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با حسینی کلیک کنید